Giresun Fındık Firması: Demirci Görele Fındık Ürünleri

Hakkımızda

DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Demirci ailesi tarafından temelleri atılmış olan şirketimiz, Karadeniz’de fındık ticaretinin yaygınlaşmasıyla birlik...

İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Elektrik Küme Evleri
No: 47/A 1 Görele / Giresun / Turkey

+90 454 513 10 08

info@demircifindik.com

Hakkımızda

DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Demirci ailesi tarafından temelleri atılmış olan şirketimiz, Karadeniz’de fındık ticaretinin yaygınlaşmasıyla birlikte 1956 yılında sektöre adımını atmıştır. Görele’de küçük bir işletme olarak başlayan bu adım, gelişen şartlar ve beklentiler doğrultusunda devamlı gelişmeyi sürdürebilmek, uluslararası düzeyde mal ve hizmet üretimi anlayışıyla 1986 yılında kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

1996 yılında kapasite artırmak amacıyla entegre fındık işleme, 2009 yılında da kabuklu fındık kırma tesisleri kurulmuştur. Toplam 13.000 m2 kapalı alanıyla bu tesisler bölgenin en modern entegre fındık işleme tesisleri arasında yerini almıştır.

DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kendi tesislerinde günlük 300 Ton Kabuklu fındık kırma, 30 Ton Natürel iç fındık kavurma, 35 Ton Natürel iç fındık beyazlatma, 15 Ton Kıyılmış (Beyaz veya Kavrulmuş), 20 Ton Fındık unu (Beyaz veya Kavrulmuş), 5 Ton Dilinmiş iç fındık çeşitlerinin TS 3074, TS 3075, TS 1917, TS 10937 standartlarında üretimini yapma kapasitesine sahiptir. Bu ürünler direkt veya İstanbul ve Ankara’daki şubeler aracılığı ile yurt içi ve yurt dışı piyasalara pazarlanmaktadır. 1996 yılında entegre fındık işleme tesisi ile kurulan laboratuvar geçen süre içerisinde sürekli kendini geliştirmiş olup, fındık ve türevleriyle ilgili tüm fiziksel ve kimyasal tesisleri Dünya standartlarında yapabilmektir. Üretiminde kalite ve ürün sağlığına önem gösteren DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  ISO 22000 Gıda güvenliği sistemi belgelerine sahip olup, bu standartları tüm proseslerde uygulamaktadır.

Üretime başladığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ilke edinen ve güvenine layık olan DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  sahip olduğu tesislerde, nefis aroması ve yüksek randımanı nedeniyle dünyada haklı bir üne sahip Giresun Kalite fındık işlemektedir. Kabuklu fındık alımlarını özellikle bu fındıkların üretildiği bölgelerden yapmaya özen göstermiş, yurt içi ve yurt dışında tüketicinin beğenisine “DEMİRCİ” markası olarak sunmuştur.

Sosyal Medya