Giresun Fındık Firması: Demirci Görele Fındık Ürünleri

Hakkımızda

DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Demirci ailesi tarafından temelleri atılmış olan şirketimiz, Karadeniz’de fındık ticaretinin yaygınlaşmasıyla birlik...

İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Elektrik Küme Evleri
No: 47/A 1 Görele / Giresun / Turkey

+90 454 513 10 08

info@demircifindik.com

Üretim Tesisimiz

 

KIRMA TESİSİMİZ
Giresun Görele ilçesinde 2009 yılında da kabuklu fındık kırma tesisleri kurulmuştur. Kurulan bu kırma tesisimiz günlük 300 ton kabuklu fındık kırma potansiyeline sahiptir. 13,000 metrekare alanı ve 3,800 metrekare kapalı alanı olan tesisimiz bölgenin en modern fındık kırma tesislerinden birisidir. Kırma bölümümüzde de iki tane fındık seçici lazer makineleriyle donatılmış olup son teknolojiyle tam kapasite hizmet vermektedir.
 

ENTEGRE TESİSİMİZ
Fındık entegre tesisimiz firmamızın kapasitesini artırmak amacıyla 1996 yılında faaliyete geçmiştir. 30 Ton Natürel iç fındık kavurma, 35 Ton Natürel iç fındık beyazlatma, 15 Ton Kıyılmış, 20 Ton Fındık unu, 5 Ton Dilinmiş iç fındık üretimini yapma kapasitesine sahiptir. Geçmişten günümüze teknolojimizi yenileyerek entegre tesisimiz fındık işlemede üstün bir kalite üretimine sahip hale getirdik. Bununla birlikte lazer ve Sortex makine seçicileri ile farklı yapı ve boyuttaki fındıkların üretimini büyük bir özenle hazırlamaktayız. Koralla Fındık olarak ISO 22000 Gıda güvenliği sistemi ve BRC belgelerine sahip olup, bu standartları tüm süreçlerde uygulayarak kaliteyi ön planda tutmaktadır.
 

LABORATUVAR
Kendine ait Kalite Kontrol laboratuvarı bulunan tesisimizde hem satın alınan hammaddeler hem de işlenmekte olan ve son ürünlere kimyasal, mikrobiyolojik, duyusal ve fiziksel analizler yapılabilmektedir. Sahip olduğu kayıt sistemi ile hem hammaddeden son ürüne hem de son üründen hammadde izlenebilirlik sağlanabilmektedir.

Laboratuvar Birimlerimiz;

  • Gelen numune kayıt
  • Numune hazırlama
  • Fiziksel, Duyusal ve Kimyasal analiz laboratuvarı
  • Mikrobiyolojik analiz laboratuvarı
  • Aflatoksin analiz laboratuvarı
  • Raporlama birimi

Sosyal Medya