Giresun Fındık Firması: Demirci Görele Fındık Ürünleri

Hakkımızda

DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Demirci ailesi tarafından temelleri atılmış olan şirketimiz, Karadeniz’de fındık ticaretinin yaygınlaşmasıyla birlik...

İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Elektrik Küme Evleri
No: 47/A 1 Görele / Giresun / Turkey

+90 454 513 10 08

info@demircifindik.com

Kavrulmuş İç Fındık Nasıl Yapılır?

Kavrulmuş Fındık Nasıl Yapılır

Dünya üzerinde oldukça sık tüketilen kavrulmuş iç fındıklar, lezzetli ve besleyici bir üründür. Yapımı oldukça zahmetli ve emek isteyen kavrulmuş iç fındıklar, tüketen herkesin damağında ayrı bir zevk bırakmaktadır. İç fındıklar, müşteri isteğine göre belirli derecelerde kavrulmaktadır. Kavrulduktan sonra zar attırma makinelerinden geçirilen fındıklar, yabancı maddelerden arındırılmak üzere ilk olarak Sortex makinesinden daha sonra lazerli seçme makinesinden geçirilir. Kavrulan iç fındıklar, son olarak seçme elemanları tarafından kontrol edilir ve paketleme için gönderilir. Tüm bu işlemler devam ederken, laboratuvar tarafından üretimin tüm aşamaları sürekli olarak takip edilir ve fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizler raporlanır.

İç fındığın kavrulması ile hazırlanan kavrulmuş iç fındıklar, arzu edilen kavurma dereceleri ile isteğe bağlı olarak hafif, orta ya da çok kavrulmuş şekilde üretilebilmektedir. Kavrulmuş iç fındıklar, yine isteğe bağlı olarak zarsız ya da kısmen zarlı olarak hazırlanabilir. Kavrulmuş iç fındıklar özellik bakımdan farklılık gösterebilmektedir. Bu özellikler aşağıdaki gibidir:

  • Üretim Yeri: Ordu, Giresun
  • Ürün Hazırlanışı: Kavrulmuş iç fındıklar, iç fındığın belirli derecelerde kavrulması ile elde edilmektedir.
  • Kullanım Şekli: Kavrulmuş olan bütün fındıklar seçildikten sonra müşteri isteğine göre direkt olarak satılabilir ya da kavrulmuş iç fındıklar, yine müşteri isteğine göre un, dilme ya da püre şeklinde işlenebilir.
  • Kullanım Yeri: Kavrulmuş iç fındıklar, çikolata, krema, pasta, şekerleme, unlu mamul gibi çok çeşitli ürünlerde kullanılabilmektedir. Ekstra olarak, kavrulmuş iç fındıklar, kuruyemiş olarak da tüketilebilmektedir.
  • Kavurma Derecesi: İç fındıklar, müşteri isteğine göre hafif, orta ya da çok kavrulmuş şekilde üretilebilmektedir.
  • Paketleme Seçenekleri: Kavrulmuş iç fındıklar, vakum, içi naylonlu poşet, vakum ambalaj, karton kutu gibi çeşitli ürünler ile paketlenebilmektedir.

Lezzeti ve tadı bambaşka olan kavrulmuş iç fındıklar için Demirci Fındık Shop’a uğramayı unutmayın!

 

Kavrulmuş İç Fındık Fiyatları

Kavrulmuş iç fındık fiyatları, fındığın kilosuna göre değişkenlik göstermektedir. Ekstra olarak, fındığın kavrulma derecesi de fiyatlarda farklılığa sebep olabilmektedir. Bu sebepten ötürü, kavrulmuş fındık fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Demirci Fındık Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya