Giresun Fındık Firması: Demirci Görele Fındık Ürünleri

Hakkımızda

DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Demirci ailesi tarafından temelleri atılmış olan şirketimiz, Karadeniz’de fındık ticaretinin yaygınlaşmasıyla birlik...

İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Elektrik Küme Evleri
No: 47/A 1 Görele / Giresun / Turkey

+90 454 513 10 08

info@demircifindik.com

Kavrulmuş Pikola Fındık Özellikleri

Kavrulmuş Pikola Fındık Özellikleri

Fındık, çeşitli tatlı ve yemeklerde kullanılan ve sağlık açısından oldukça faydalı olan bir besindir. Genel olarak Giresun bölgesinde yetişen fındık, belirli işlemlerden geçirilerek farklı türlere ayrılabilmektedir. Kavrulmuş pikola fındıklar, özellikle küçük çocuklar için aileleri tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Fındığın en küçük boyutu olarak bilinen kavrulmuş pikola fındıklar, ayrıca fındığın en lezzetli ve en minik şeklidir. En fazla Giresun'da yetiştiriciliği yapılan kavrulmuş pikola fındıklar, çerezlik olarak kullanılmakla birlikte aynı zamanda çikolata ve pasta gibi yiyeceklerde de sık bir şekilde kullanılmaktadır. Doyumsuz ve eşsiz bir lezzeti olan kavrulmuş pikola fındıkların en iyilerini ve en özenle seçilmiş olanları Demirci Fındık Shop ekibi olarak sizlere sunmaktayız.

Kavrulmuş pikola fındığın çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler aşağıdaki gibi listelenmiştir:

  • Yetiştirilme Yeri: Kavrulmuş pikolar fındıklar, genel olarak Giresun ve Karadeniz bölgesinde yetiştirilmektedir.
  • Boy: Kavrulmuş pikola fındıklar oldukça ufaktır
  • Paketleme: Kavrulmıuş pikola fındıklar, 25/50 kg naylonlu jüt çuvallar, 25/40 kg kâğıt torbalar, 5/10/12.5/20/25 kg şeffaf, renkli, alüminyum vakum poşetlerde kartonlu veya kartonsuz, 500/800/1000 kg big bagler gibi ürünlerin içerisinde paketlenmektedir. Ekstra olarak, vakum, içi naylonlu polietilen çuval, vakum ambalaj karton kutuya koyularak ya da palet üzerinde streçlenerek müşteri isteğine göre de satışa sunulmaktadır.
  • Kullanım Alanları: Kavrulmuş pikola fındıklar, genel olarak çikolata sanayisi, pastacılık, çerez gibi sektörlerde oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır.
  • Fonksiyon: Kavrulmuş pikola fındıklar, fındık aroması verebilmek amacıyla fırında pişirilen yiyeceklerde ve şekerlemelerde garnitür olarak sık bir şekilde kullanılmaktadır.
  • Kullanım Şekli: Kavrulmuş pikola fındıklar, seçildikten sonra müşteri isteğine göre bütün olarak satılabilmektedir. Aynı zamanda kavrulmuş pikola fındıklar, dilim olarak işlenmekte ve bu şekilde de satışa sunulmaktadır.

Çeşitli özelliklere sahip olan kavrulmuş pikola fındıklar, eşsiz bir lezzete sahiptir.

 

Kavrulmuş Pikola Fındık Fiyatları

Kavrulmuş pikola fındıklar, kuruyemiş sektöründe küçük olan fındıklardır. Fındıklar, genel olarak el ile toplanmaktadır, fakat kavrulmuş pikola fındıklar, fındık türünde daha zahmetli bir toplanma eylemine sahiptir, bu sebeple normal fındığa nazaran fiyatlar biraz daha farklı olabilmektedir.

Sosyal Medya