Giresun Fındık Firması: Demirci Görele Fındık Ürünleri

Hakkımızda

DEMİRCİ FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Demirci ailesi tarafından temelleri atılmış olan şirketimiz, Karadeniz’de fındık ticaretinin yaygınlaşmasıyla birlik...

İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Elektrik Küme Evleri
No: 47/A 1 Görele / Giresun / Turkey

+90 454 513 10 08

info@demircifindik.com

Sütlü Fındık Kreması Nedir

Sütlü Fındık Kreması Nedir?

Sütlü fındık ezmesi, en kaliteli fındıkların yüksek damak tadına göre kavrulması ve püre haline getirilmesi ile elde edilir. Kavrulan ve püre haline getirilen fındıklar, şeker, süt tozu, nebati yağ, doğala yakın vanilya aroması ve lestin ile karıştırılır. Bu şekilde elde edilen oldukça lezzetli ve bir o kadar da besleyici olan sütlü fındık ezmesi. Kahvaltılık ya da atıştırmalık olarak doğrudan tüketilmektedir. Sütlü fındık ezmesi, yüksek miktarda vitamin, mineral ve enerji vermesi sebebiyle gelişme çağında bulunan çocuklar, sporcular ve yoğun çaba gerektiren işlerde çalışan kişiler için vazgeçilmez bir besindir.

Sütlü fındık ezmeleri, dünyanın en kaliteli fındıklarının yüksek damak tadına göre en ileti teknolojileri kullanan Demirci Fındık Shop entegre fındık işletme tesislerinde işlenmesi ile hazırlanmaktadır.

Sütlü Fındık Ezmesi Besin Değerleri

Sütlü fındık ezmesinin besin değerleri aşağıdaki gibidir:

  • Enerji (Kcal): 537/2241 kcal
  • Yağ (gram): 31,9 g
  • Doymuş Yağ (gram): 8,1 g
  • Trans Yağ (gram): 0 g
  • Karbonhidrat (gram): 58,3 g
  • Protein (gram): 7,1 g
  • Tuz (gram): 0,7 g
  • Şeker (gram): 53,4 g

Sütlü fındık ezmesinin içerisinde ekstra olarak, yağsız süt tozu, peynir altı suyu tozu (süt ürünü), laktoz, soya lestini ve vanilin bulunmaktadır. Damak zevkiniz için özenle hazırlanan sütlü fındık ezmeleri için Demirci Fındık Shop’a uğramayı ve tadım yapmayı sakın unutmayın!

Sütlü Fındık Ezmesi Fiyatları

Sütlü fındık ezmesinin fiyatları kilogram başına değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, 5 kilogram bir sütlü fındık ezmesinin fiyatı ile 1 kilogram bir sütlü fındık ezmesinin fiyatı aynı değildir. Ekstra olarak, paket ya da toptan olarak almakta fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Bu sebeplerden ötürü, sütlü fındık ezmesi fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Sütlü fındık ezmesi fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek için Demirci Fındık Shop ile iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca Demirci Fındık Shop’u sosyal medya üzerinden takip edebilir ve anlık bilgilere ve durumlara anında ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya